Fora dyskusyjne w internecie to szansa uzyskania szybkiej porady praktycznie na dowolny temat. Każda kobieta może be obaw zapytać lub podyskutować o urodzie, modzie lub kulinariach. Mężczyźni zaś podejmą dyskusję odnośnie kwestii remon

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kusicelka007
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 9

Odp: Myślę o takiej pracy

Dzień dobry! Mam do Was takie pytanie, czy myśleliście w przeszłości o jakiejś pracy w sądownictwie? Ja niedawno czytałam, czym para się biegły grafolog i zainteresowała mnie ta profesja. Ciekawi mnie też to, jakie predyspozycje muszą posiadać certyfikowani biegli sądowi. Czy posiadacie jakąś wiedzę w tym zakresie?

Offline

PRAczka
Użytkownik
Lokalizacja: Hel
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 10

Odp: Myślę o takiej pracy

Ja planuję zajmować się po studiach czymś, co przynajmniej w części by mnie ciekawiło i pozwoliłoby na godne wynagrodzenie. Ostatnio długo nad tym myślałam i wydedukowałam, iż atrakcyjnym pomysłem będzie badanie narkotyków albo ewentualnie wnikliwe badanie dokumentów gdzieś w sądzie. Niestety niewiele na powyższy temat można odszukać w Internecie. Mam nadzieję, że przynajmniej na forum znajdzie się ktoś, kto będzie mógł napisać trochę więcej na temat zatrudnienia w sądzie.

Offline

weganka92
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 18

Odp: Myślę o takiej pracy

Mnie obecnie interesuje działalność biegłego sądowego z zakresu fizykochemii, ponieważ podstawowym zadaniem takiego specjalisty jest przeprowadzanie - na zlecenie np. prokuratury - badań środków odurzających oraz dopalaczy. Wprowadziłam niedawno w wyszukiwarkę wyrażenie badanie narkotyków i odszukałam informacje, że w zakres zadań takiego biegłego wlicza się identyfikacja dopalaczy, np. różnorakich płynów, a także ich analizy jakościowe wraz z opiniowaniem. Rekomenduję poczytać więcej na ten temat http://www.analityks.com.pl/o-instytucie. Myślę, iż w naszym kraju potrzeba więcej ekspertów badających te substancje.

Offline

Kaloryfer90
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 76

Odp: Myślę o takiej pracy

Znalezienie idealnej dla siebie ścieżki kariery to temat, który w tym momencie pochłania mnie w stu procentach. Myślę o wyborze właściwych studiów i jak najlepszym przygotowaniem się do pracy w wybranym zawodzie. Zaciekawiły mnie pewien czas temu stanowiska w sądzie jak i laboratorium kryminalistyczne. Natknąłem się nawet na ciekawą stronę www http://www.analityks.com.pl/oferta/ofer … ku-zapisow, na której odszukałem odrobinę szczegółów związanych z zatrudnieniem na powyższym stanowisku. Z chęcią poznam wszelkie opinie tych, którzy wybrali taki zawód.

Offline

destylowana
Użytkownik
Lokalizacja: Ełk
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 39

Odp: Myślę o takiej pracy

Wartościowe wypowiedzi, doradziliście mi, a szczególnie zaciekawiły mnie opinie dotyczące tematu biegły językoznawca. Taki specjalista zajmuje się np. stalkingiem oraz analizowaniem plagiatów, co wydaje się bardzo intrygujące. Przy okazji poczytałam, jak przeprowadza się badanie autentyczności testamentu pisemnego, a to w przyszłości może być przydatna. Na razie!

Offline

Forum oparte na FluxBB