Fora dyskusyjne w internecie to szansa uzyskania szybkiej porady praktycznie na dowolny temat. Każda kobieta może be obaw zapytać lub podyskutować o urodzie, modzie lub kulinariach. Mężczyźni zaś podejmą dyskusję odnośnie kwestii remon

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kaloryfer90
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 76

Odp: Egzamin CAE i praca w Stanach

Cześć, jestem studentem ostatniego roku psychologii klinicznej, z końcem następnego roku chcę aplikować do jednych z najlepszych klinik w Stanach Zjednoczonych ale do tego potrzebny jest mi certyfikat którym mógł bym potwierdzić swoją znajomość języka angielskiego, nie ukrywam, że zależy mi na czasie. Moja prośba brzmi: czy ktoś z was jest w stanie polecić mi stronę internetową gdzie znajdę wszystkie niezbędne mi informacje odnośnie egzaminów bym nie musiał szukać na różnych stronach tylko wszystko będę miał pod ręką właśnie na jednej stronie.

Offline

Wanda Lisiecka
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 27

Odp: Egzamin CAE i praca w Stanach

Hej, widzę nowicjusza w temacie. Z chęcią Ci podpowiem co i jak. Do egzaminu musisz solidnie się przygotować, myślę, że rok w zupełności tobie wystarczy. O certyfikat możesz starać się w certyfikowanych centrach Cambridge English gdzie na terenie kraju jest ich kilkadziesiąt. Z tego co wnioskuję po twoim wpisie potrzebny był by tobie egzamin CAE a wszelkich niezbędnych informacji możesz uzyskać pod tym linkiem https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy/cae świetna, czytelna strona na której możesz znaleźć wiele rzetelnych, niezbędnych informacji, szczerze polecam ja i moi znajomi  nie raz z niej korzystaliśmy.

Offline

Kaloryfer90
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 76

Odp: Egzamin CAE i praca w Stanach

I wszystko stało się jasne, faktycznie fajna strona do tego spora ilość ciekawostek językowych. Muszę ostro zakasać rękawy i wziąć się do nauki by zdążyć zdobyć ten certyfikat. Kolejne marzenie czeka do realizacji. Dziękuję Tobie za pomoc. Sam bym nie wyszperał tej strony na necie. Dziękuję.

Offline

Forum oparte na FluxBB