Fora dyskusyjne w internecie to szansa uzyskania szybkiej porady praktycznie na dowolny temat. Każda kobieta może be obaw zapytać lub podyskutować o urodzie, modzie lub kulinariach. Mężczyźni zaś podejmą dyskusję odnośnie kwestii remon

Nie jesteś zalogowany na forum.

Kaloryfer90
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 76

Odp: Znacie ADA MEDICA w Poznaniu?

Czy ktoś z państwa kojarzy taki sklep medyczny w Poznaniu na Piekarach? Chciałbym kupić tak kilka rzeczy, ale nie za bardzo się orientuję w branży i w sumie nie wiem, czy to jest faktycznie dobre miejsce na tego typu zakupy. Jeśli ktoś z państwa tam był, to proszę o powiedzenie mi, jakie produkty kupowaliście i czy faktycznie były warte swojej ceny. Każda opinie ma dla mnie znaczenie, o nie lubię wydawac na prawo i lewo bez wcześniejszego researchu.

Offline

majciara
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 40

Odp: Znacie ADA MEDICA w Poznaniu?

Ja jak najbardziej kojarzę ten sklep! Nie żebym robiła tam zakupy bardzo często, ale jednak już mi się zdarzyło. Kupiłam pończochy przeciwżylakowe Veera - abamedica24.pl to strona, którą odkryłam podczas szukania sprawdzonego sposobu na żylaki i się ucieszyłam, że są z Poznania, bo po prostu podjechałam dwójką na Łąkową i zaraz tam byłam. To ważne, bo jednak chodzenie z obolałymi od żylaków łydkami nie było zbyt miłym przeżyciem.

Offline

SKANer
Użytkownik
Lokalizacja: Ciechanów
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Znacie ADA MEDICA w Poznaniu?

Też robiłem tam zakupy, bo mam chorą matkę w domu. Raz kupiłem pieluchomajtki z tej zakładki: http://abamedica24.pl/16-pieluchomajtki-dla-doroslych, a raz to była specjalnie przeznaczona dla niepełnosprawnych nasadka na sedes - ABA MEDICA S.A. – w obu przypadkach okazała się dobrym wyborem!

Offline

oxanka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 44

Odp: Znacie ADA MEDICA w Poznaniu?

To ja podobnie jak kolerzanka wyżej, bo też chodziło o bieliznę prozdrowotną najpierw, ale potem też kupowałam takie drobiazgi do pracy, na przykład maseczki chirurgiczne - ABA MEDICA S.A. oferuje sprzedaż online, więc nawet z domu nie musiałam wychodzić.

Offline

Forum oparte na FluxBB