Fora dyskusyjne w internecie to szansa uzyskania szybkiej porady praktycznie na dowolny temat. Każda kobieta może be obaw zapytać lub podyskutować o urodzie, modzie lub kulinariach. Mężczyźni zaś podejmą dyskusję odnośnie kwestii remon

Nie jesteś zalogowany na forum.

julianna
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 35

Odp: Jak ozdobić ściany?

Witam wszystkich! Mam pytanie – w jaki sposób dobrze jest ozdobić ściany w domu? Pytam dlatego, gdyż nareszcie skończyliśmy remont i teraz przyszedł czas na aranżację odnowionych wnętrz. Macie jakieś sugestie? Czy na przykład lustro do salonu to atrakcyjne rozwiązanie? Czekam na opinie!

Offline

SKANer
Użytkownik
Lokalizacja: Ciechanów
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 58

Odp: Jak ozdobić ściany?

Jakiś czas temu poszukiwaliśmy z moją żoną oryginalnych elementów dekoracyjnych na ścianę do naszego mieszkania. Szukaliśmy artykułu niebanalnego, stylowego i funkcjonalnego. Wymyśliliśmy, że dobrym pomysłem będzie kupno lustra. Obejrzeliśmy zatem internet pod względem wyrażenialustro w srebrnej ramie. Dobranie najlepszych luster nie było łatwe – mamy z małżonką odmienne gusta, lecz ostatecznie nabyliśmy rzeczy, które w zupełności zaspokajają nasze życzenia. I dziś nasz dom ma doskonałą dekorację!

Offline

lotniczka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 40

Odp: Jak ozdobić ściany?

Nie ma znaczenia czy posiada się mieszkanie urządzone w stylu tradycyjnym bądź nowoczesnym, szykowne lustra dekoracyjne za każdym razem będą odpowiednie! Zarówno w salonie, jak też łazience bądź innym pomieszczeniu, nadadzą nie jedynie niepowtarzalnego stylu, ale również będą dane wnętrza optycznie powiększać. Osobiście na ścianach w swoim domu mam parę luster i jestem z nich ogromne zadowolona! Dlatego też szczerze polecam tego rodzaju propozycję dekoracji. A gdy ktoś pragnie, mogę wysłać namiary na interesujący e-sklep.

Offline

majciara
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-18
Liczba postów: 40

Odp: Jak ozdobić ściany?

Dzisiaj osoby mające w planach interesująco oraz wyjątkowo ozdobić ściany w swym domu, posiadają naprawdę wielkie możliwości!W różnorodnego typu sklepach – również w sieci internetowej, dostępna jest ogromna ilość produktów, wśród których na pewno każdy odszuka coś stosownego dla siebie. Przyjaciółka dla przykładu zakupiła swego czasu stylowe obrazy przestrzenne. Nigdy nie spotkałam się z taką dekoracją. Takie obrazy wyśmienicie pasują do pomieszczenia nie wyłącznie urządzonego w stylu nowoczesnym.

Offline

Wanda Lisiecka
Użytkownik
Lokalizacja: Olsztyn
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 27

Odp: Jak ozdobić ściany?

Mocno dziękuję za Wasze komentarze. Zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie, że tak prędko odezwaliście się na mój wpis. Bez wątpienia przeanalizuje wszystkie pomysły, niektóre są naprawdę interesujące! Poza tym fajnie, iż inni również mają takiego rodzaju dekoracyjne problemy. Jak już coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam mocno – cześć!

Offline

Forum oparte na FluxBB